Timetable and discounts


City Station
MilanoLampugnano via NATTA13:30
BresciaStaz. Autolinee CIBA14:50
VeronaSt. di autobus16:05
TrentoSt. di autobus17:57
Bolzanovia Alto Adige18:55
InnsbruckEisstadion20:55
MunchenFröttmaning23:20
MunchenFlughafen FJS23:50
PlzeňCAN04:00
PrahaFlorenc05:30
BrnoÚAN Zvonařka08:10
BrnoBenešova tř. hotel Grand08:30
The line departs from the starting station on these days:

Sunday

Timetable´s validity:

travels till revocation

The line does not operate on these days:

Discount Info about the discount
Promo 30 Fix Zakoupení jízdenky min. 30 dnů před odjezdem
Vždy pevně stanovené datum odjezdu (i pro případnou zpáteční cestu)
Odjezd mimo termíny od 10.12. do 10.1. a od 1.7. do 31.8.
Změna termínu je možná pouze po doplacení do plné ceny jízdného a zaplacení poplatku 150,- Kč za změnu termínu
Není možnost storna (nevyužitá jízdenka propadá bez nároku na náhradu)
Nelze kombinovat s dalšími slevami
Mládež do 26 let (10 %)
Senior nad 60 let (10 %)
Dítě 4-12 let (50 %)
Dítě 0-4 let (80 %)
Cancellation fees: při vrácení jízdenky více než 48 hod. před odjezdem 10% z jízdného, při vrácení jízdenky méně než 48 hod. před odjezdem 25% z jízdného

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Terms and conditions | Contacts | Sign in

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena