Timetable and discounts


City Station
BrnoAN u hotelu Grand, Benešova třída20:0020:0021:0021:0021:0021:0021:0021:0021:00
PrahaFlorenc23:0023:0018:0018:0018:0018:0018:0018:0018:00
Plzeň.00:20
Regensburg.02:40
Munchen.04:15
Munchen.05:00
St. Gallen.08:10
Winterthur.08:50
Zurich.09:30
České Budějovice.01:15
Linzhl. vlakové nádraží Wissensturm03:15
SalzburgP+R Sud05:00
InnsbruckEisstadion07:15
BolzanoSt. di autobus09:00
TrentoSt. di autobus10:00
VeronaViale Cardinale Girolamo11:15
MilanoTerminal Bus di Lampugnano, via Natta13:3013:15
GenovaPiazza Vittoria15:2015:30
Wien.23:1523:1523:1523:1523:1523:1523:15
UdineAutostazione Viale Europa Unita05:0005:0005:0005:0005:0005:0005:00
VeneziaViale stazione06:4006:4006:4006:4006:4006:4006:40
PadovaVialle della Pace (autob. nádr. vedle vlak. nádr. Via Pace)07:3007:3007:3007:3007:3007:3007:30
BolognaAutostaz. Piazza XX Settembre, nást. 1 - 409:1509:1509:1509:1509:1509:1509:15
Firenzeul. Piazzale Montelungo, zast. MHD11:0011:0011:0011:0011:0011:0011:00
RomaAutostaz. Tiburtina Via Tiburtina14:4514:4514:4514:4514:4514:4514:45
NapoliVia Benedetto Brin17:40
The line departs from the starting station on these days:

Thursday

Sunday

Wednesday

Wednesday

Friday

Saturday

Monday

Tuesday

Thursday

Sunday

Timetable´s validity:

1.11.2016 - 30.11.2016

1.12.2016 - 2.12.2017

1.5.2017 - 29.10.2017

travels till revocation

travels till revocation

19.12.2016

2.1.2017

1.5.2017 - 29.10.2017

27.12.2016

1.5.2017 - 29.10.2017

25.12.2016

1.1.2017

The line does not operate on these days:

1.5.2017 - 29.10.2017

23.12.2016

24.12.2016

30.12.2016

31.12.2016

Discount Info about the discount
Last Minute Platí pouze pro jednosměrné jízdenky
Nákup možný několik hodin před odjezdem
Změna/storno jízdenky není možná
Nelze kombinovat s dalšími slevami
Počet míst ve spoji je omezen
First Minute Zakoupení jízdenky min. 30 dnů před odjezdem
Návrat max. 60 dní po datu odjezdu první cesty (platí pro obousměrnou jízdenku)
Vždy pevně stanovené datum odjezdu (i pro případnou zpáteční cestu)
Odjezd první cesty mimo termíny od 15.12. do 15.1. a od 1.7. do 31.8.
Přerezervace jízdenky je možná pouze po doplacení do plné ceny jízdenky a uhrazení poplatku za změnu
Změna jména možná pouze před odjezdem první cesty po doplacení do plné ceny a poplatku za změnu
Není možnost storna (nevyužitá jízdenka propadá bez nároku na náhradu)
Nelze kombinovat s dalšími slevami
Počet míst ve spoji je omezen
Mládež do 26 let (10 %)
Senior nad 60 let (10 %)
Dítě 0-15 let (50 %)
karty ISIC, EURO 26, Alive (15 %)
Skupina 10 a více osob (10 %)
Cancellation fees: při vrácení jízdenky více než 12 hod. před odjezdem 25% z jízdného

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Terms and conditions | Contacts | Sign in

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena