Jízdní řád a slevy


Město Stanice
PrahaFlorenc 920:30
BrnoZvonařka 2223:15
Uherské Hradištěaut. nádr. MHD00:15
Nové Mesto n. V.žel. st. MHD01:15
PiešťanyAS MHD01:45
TopolčanyAS MHD02:25
PartizánskéAS MHD02:50
PrievidzaAS MHD03:15
HandlováHotel Baník MHD03:40
Žiar n. HronomAS MHD04:00
ZvolenAS MHD04:20
Banská BystricaAS MHD04:35
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

každý den

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
Mládež do 26 let
Senior nad 60 let

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena