Jízdní řád a slevy


Město Stanice
KošiceAS10:30
PrešovAS11:00
LevočaAS11:50
PopradAS12:30
Liptovský MikulášAS13:10
RužomberokAS13:50
ŽilinaAS15:20
Považská BystricaDom služieb16:00
TrenčínAS16:40
BrnoZvonařka18:40
PrahaFlorenc21:30
DresdenHbf., Bayerische Strasse23:50
BerlinZOB Am Funkturm02:25
MagdeburgZOB04:25
HannoverZOB06:25
BremenZOB08:10
HamburgZOB09:40
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

středa

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
Žádná sleva nebyla nalezena.

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena