Jízdní řád a slevy


Město Stanice
HamburgZOB15:00
BremenZOB16:45
HannoverZOB18:45
MagdeburgZOB20:45
BerlinZOB Am Funkturm22:45
DresdenHbf., Bayerische Strasse01:20
PrahaFlorenc04:00
BrnoZvonařka06:30
TrenčínAS07:50
Považská BystricaDom služieb08:30
ŽilinaAS09:10
RužomberokAS10:10
Liptovský MikulášAS11:20
PopradAS12:00
LevočaAS12:40
PrešovAS13:30
KošiceAS14:00
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

pátek

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
Žádná sleva nebyla nalezena.

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena