Jízdní řád a slevy


Město Stanice
NapoliVia Benedetto Brin10:00
RomaAutostaz. Tiburtina Via Tiburtina13:1513:1513:1513:1513:1513:1513:15
Firenzeul. Piazzale Montelungo, zast. MHD17:0017:0017:0017:0017:0017:0017:00
BolognaAutostaz. Piazza XX Settembre, nást. 1 - 418:5018:5018:5018:5018:5018:5018:50
PadovaVialle della Pace (autob. nádr. vedle vlak. nádr. Via Pace)20:2520:2520:2520:2520:2520:2520:25
VeneziaViale stazione21:0021:0021:0021:0021:0021:0021:00
UdineAutostazione Viale Europa Unita23:0023:0023:0023:0023:0023:0023:00
Wien.04:4004:4004:4004:4004:4004:4004:40
GenovaPiazza Vittoria14:0014:05
MilanoTerminal Bus di Lampugnano, via Natta16:1516:05
Zurich.20:05
Winterthur.20:45
St. Gallen.21:20
Munchen.00:40
Munchen.01:25
Regensburg.02:50
Plzeň.05:05
VeronaViale Cardinale Girolamo18:15
TrentoSt. di autobus19:30
BolzanoSt. di autobus20:20
InnsbruckEisstadion22:15
SalzburgP+R Sud00:30
Linzhl. vlakové nádraží Wissensturm02:15
České Budějovice.04:15
PrahaFlorenc06:3006:3010:1010:1010:1010:10
BrnoAN u hotelu Grand, Benešova třída09:3009:3006:5506:5506:5506:5506:5506:5506:55
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

sobota

sobota

pátek

pondělí

neděle

středa

úterý

čtvrtek

sobota

Platnost jízdního řádu:

1.11.2016 - 30.11.2016

1.12.2016 - 2.12.2017

1.5.2017 - 29.10.2017

jezdí do odvolání

jezdí do odvolání

21.12.2016

4.1.2017

1.5.2017 - 29.10.2017

27.12.2016

3.1.2017

29.12.2016

1.5.2017 - 29.10.2017

Spoj nejede v následující dny:

1.5.2017 - 29.10.2017

25.12.2016

26.12.2016

1.1.2017

2.1.2017

Název slevy Popis slevy
Last Minute Platí pouze pro jednosměrné jízdenky
Nákup možný několik hodin před odjezdem
Změna/storno jízdenky není možná
Nelze kombinovat s dalšími slevami
Počet míst ve spoji je omezen
First Minute Zakoupení jízdenky min. 30 dnů před odjezdem
Návrat max. 60 dní po datu odjezdu první cesty (platí pro obousměrnou jízdenku)
Vždy pevně stanovené datum odjezdu (i pro případnou zpáteční cestu)
Odjezd první cesty mimo termíny od 15.12. do 15.1. a od 1.7. do 31.8.
Přerezervace jízdenky je možná pouze po doplacení do plné ceny jízdenky a uhrazení poplatku za změnu
Změna jména možná pouze před odjezdem první cesty po doplacení do plné ceny a poplatku za změnu
Není možnost storna (nevyužitá jízdenka propadá bez nároku na náhradu)
Nelze kombinovat s dalšími slevami
Počet míst ve spoji je omezen
Mládež do 26 let (10 %)
Senior nad 60 let (10 %)
Dítě 0-15 let (50 %)
karty ISIC, EURO 26, Alive (15 %)
Skupina 10 a více osob (10 %)
Výše storno poplatku: při vrácení jízdenky více než 12 hod. před odjezdem 25% z jízdného

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena