Jízdní řád a slevy


Město Stanice
PrahaFlorenc07:15
BrnoAN u hotelu Grand, Benešova třída 09:45 Příjezd
10:00 Odjezd
Uherské HradištěAN11:15
TrenčínAS12:15
Považská BystricaDom služieb12:55
ŽilinaAS13:25
VrútkyAS13:50
Martin.14:05
RužomberokAS14:45
Liptovský MikulášAS15:15
PopradAS16:00
PrešovAS17:20
KošiceAS17:55
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

každý den

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
karty ISIC, EURO 26 (15 %)
Dítě 0-15 let (15 %)
Výše storno poplatku: při vrácení jízdenky více než 5 hod. před odjezdem 25% z jízdného

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena