Jízdní řád a slevy


Město Stanice
KošiceAS10:45
PrešovAS11:20
PopradAS12:45
Liptovský MikulášAS13:30
RužomberokAS14:00
VrútkyAS14:55
ŽilinaAS15:25
Považská BystricaDom služieb15:55
TrenčínAS16:40
Uherské HradištěAN17:50
BrnoAN u hotelu Grand, Benešova třída 19:10 Příjezd
19:25 Odjezd
PrahaFlorenc21:55
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

každý den

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
karty ISIC, EURO 26 (15 %)
Dítě 0-15 let (15 %)
Výše storno poplatku: při vrácení jízdenky více než 5 hod. před odjezdem 25% z jízdného

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena